Sam zdecyduj co pojawi się na pokazie mody Adidas NEO

Jak w niekonwencjonalny sposób wypromować pokaz mody, w którym będzie pokazana nasza nowa kolekcja? Adidas do promocji swoich ubrań z kolekcji NEO wykorzystał Selenę Gomez oraz… wszystkich zainteresowanych tematem internautów! To, co zobaczymy na pokazie 3 września zależy wyłącznie od internautów! Ich głosy wpływają na wszystko – począwszy od fryzury, makeupie, muzyce, jedzeniu na imprezie a skończywszy nawet na tym, co modele będą na sobie nosić.

Tak wygląda zaproszenie do konkursu:

Fani obserwując konto Adidas Neo Label na Twitterze mogą decydować oglądając filmik w którym Selena pokazuje część ubioru. Jeżeli zrobimy retweet video głosujemy na jedną rzecz a jeżeli klikniemy „Ulubione” przy tweecie, głosujemy na drugą.


Dodatkowo Adidas wykorzystując serwis Polyvore pozwala każdemu na stworzenie stylizacji z użyciem najnowszej kolekcji NEO SS13. Adidas wprowadził do tego serwisu wszystkie elementy kolekcji i dzięki funkcjom Polyvore możemy stworzyć swój kolaż ubrań. Jeżeli dopisze nam szczęście możemy być 1 z 30 osób, których stylizacja pokaże się na wybiegu w NY. Fajnie pomyślana akcja! Spójrzcie na to, jaki pokaz zorganizowali internauci: 

Wstępną informację o akcji znalazłem u Buraczka😉

Kategoria: case, nowość, twitter

Ciekawa promocja nowej kolejcji butów Adidas.

W styczniu 2010 roku wchodzi do sklepów nowa kolekcja Adidasa inspirowana filmem Star Wars. Trudno dzisiaj o
2009-12-20 13:10:00
admin

18

szkolenia-2

2016-08-20 18:16:37
kacper-perzankowski

8

Statystyki na Instagramie – zapowiedź

2016-08-09 19:24:25
admin

8