Trendy w marketingu 2015/2016.

Kilka tygodni pracy, kilkadziesiąt przewertowanych stron, raportów, tylko kilka poprawek;) i jest! Trendy w marketingu 2015/2016!

Nasz piękny, wartościowy Trendbook, w którym pokazujemy 19 trendów do wykorzystania w działaniach marketingowych. Są to trendy, które można wykorzystać już teraz, nie trzeba czekać na ich rozwój, one są obecne obok nas.

6 Socjomaniaków (a tak naprawdę 7 – nie zapominajmy o Magdzie, naszej graficzce, która złożyła wszystko w jeden dokument – dzięki!) wzięło na tapetę takie zjawiska jak crowdfunding, ekonomia deskali, druk 3D, monitoring social media, short video content czy contxt marketing.

Opisaliśmy czym jest i co można zyskać dzięki trendowi, podaliśmy 3 case study z wykorzystaniem trendu (pokazujemy naprawdę, że one są już wykorzystywane!), podaliśmy dodatkowe materiały do zapoznania się dla zainteresowanych. A także zaprosiliśmy ekspertów od trendów i poprosiliśmy o komentarz.

trendy w marketingu

 

No dobrze, dosyć tego gadania, zapraszam Was do przejrzenia naszego trendbooka, zaznaczania na slideshare slajdów, które się Wam podobają najbardziej no i dzielenia się nim na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Będzie nam bardzo miło a dzięki temu jeszcze więcej osób się dowie o  trendach i, mamy nadzieję, zacznie z nich korzystać!

 

 

 

Podsumowanie

Polecam Wam przejrzenie prezentacji i oczywiście spróbowanie w swoich działaniach marketingowych wprowadzania ich do działania!

Kategoria: raport, trendy

Test Fanpage Trender – narzędzia analitycznego dla marketingu na Facebooku

Kilka dni temu zamieszczałem na swoim blogu test platformy wspierającej działania marketingowe na Facebooku –
2011-03-24 19:52:00
admin

18