Ponad 3 mln nowych użytkowników Feedly!

W połowie marca Google poinformowało, że z dniem 1 lipca przestanie działań Google Reader, usługa do RSS. Był to dzień, na który pewien serwis czekał od miesięcy. Feedly, najpierw w ciągu kilku dni zyskało 500.000 nowych użytkowników, a teraz, po 3 tygodniach od informacji Google potwierdza ponad… 3 mln nowych użytkowników!


Przyznam się, że także zdecydowałem się na zainstalowanie Feedly w… smartfonie, tablecie i desktopie;) Za pomocą jednego przycisku możemy zalogować się danymi z Google Reader automatycznie przenosząc ustawienia z Readera. 

Aplikację Feedly bardzo łatwo się używa, twórcy wprowadzają ciągle to nowe usprawnienia:

– Feedly jest dostępne na: iPhone, iPad, iPod touch, Android Phone, Android Tablet, Firefox, Chrome, Safari.

– Zmieniono, ulepszono wyszukiwarkę, która teraz oferuje możliwość zasubsktybowania się do 50 mln feedów. Żaden inny czytnik RSS nie zbliżył się nigdy do takiej liczby.
– Dodano opcję „must read” aby móc wrzucić do tej zakładki artykuły, które są bardzo interesujące, o których przeczytaniu nie możemy zapomnieć.

– Nowy panel do dzielenia się treściami, bardziej czytelny i bardziej zintegrowany z kolejnymi serwisami. Jak dla mnie najważniejszy jest Pocket ale mocniej widoczny w opcji „Share” jest też Google + i Buffer.

Do narzędzia zajmującego się monitoringiem internetu Newspoint wprowadziłem hasła związane z RSS. google reader, feedly. Oto wykres (warto kliknąć na grafike aby się powiększyła) z kilku dni od ogłoszenia przez Google tego, że Reader będzie „killowany”:


Źródło

Kategoria: Uncategorized

400 milionów użytkowników Instagrama

2015-09-24 09:49:57
admin

18

Ponad 250 mln użytkowników Facebooka gra w gry

Na początku tygodnia największy serwis społecznościowy na świecie ogłosił, że w gry na Facebooku gra ponad 250 mln
2013-06-06 09:00:00
admin

18