Obejrzyj sobie Instagram Stories na desktopie!

Kilka minut temu wchodzę sobie na Instagram z poziomu komputera i co? Widzę, że wprowadzono nową możliwość – oglądnięcia sobie Instagram Stories na desktopie!

instagram stories na desktopie

Mimo, że Instagram jest mobilnym serwisem społecznościowym tzn treści dodaje się przez niego tylko (np prawie) za pomocą telefonu, to co kilka miesięcy wprowadza on też do swojej desktopowej wersji coraz to nowe opcje.

Kilka statystyk: z 800 mln użytkowników Instagrama 500 mln z nich otwiera serwis każdego dnia a 250 mln odtwarza Stories (relacje). Wprowadzenie Instagram Stories na desktop na pewno sprawi, że liczba 250 mln wzrośnie. Pewnie za kilka chwil będzie już 300 mln!

Liczba użytkowników Instagram Stories

Jak wyświetlają się Instgram Stories na desktopie?

Aby przejrzeć Instagram Stories trzeba najechać na prawy górny róg naszego konta Instagram i przescrollować sobie relacje. Na pierwszy rzut oka mamy dostępne tylko 4 Relacje ale po przewinięciu ich w dół, ukazują się nam kolejne. Z tego co zauważyłem to na razie nie można głosować w ankietach 😉

Instagram bardzo mocno się teraz rozwija. I dobrze! Lubię to. Jeżeli interesuje Was reklama na Instagramie, przejrzyjcie mój poprzedni wpis.

Kategoria: instagram
  • maxx444

    Ja prowadzę od jakiegoś czasu własny sklep internetowy i zastanawiam się nad tym w jaki sposób moge zwiększyć w nim sprzedaż i pozyskac wiekszą ilość klientów. Może macie na to jakieś sposoby, które mogą mi pomóc? Ostanio czytałem tutaj https://push-ad.com/pl/blog/inbound-marketing-czym-jest-i-jak-go-wykorzystac/ o czymś takim jak notyfikacje push i chciałem się was zapytać czy uważacie, ze to będzie dobre rozwiązanie?