Od kilku dni na moim Facebooku pojawiają się podsumowania znajomych, które podają swoje 9 najlepszych zdjęć z Instagrama w 2015 roku.

Jako, że lubię Instagrama i co jakiś czas dodaję tam swoje zdjęcia wygenerowałem listę także dla siebie. Co mi wyszło?

Bieganie – mój ulubiony sport w ostatnich 3-4 latach, na zdjęciach widać kilka zawodów, w których brałem udział, 2x Półmaraton w Poznaniu, Półmaraton w Warszawie, Sztafeta Maratońska, Biegnij Warszawo oraz Półmaraton w Białymstoku, w którym brał udział także mój synek (bieg na 100 m z Mateuszem Jasińskim;) )

Medale – widać medale z biegów, które wymieniłem wyżej. Bardzo fajne szczególnie z Poznania i Sztafety Maratońskiej, którą ukończyliśmy z Kasią i Kamilem.

Znajomi – w bieganiu treningi często może są i w samotności ale bieganie to także znajomi! I widać tu od góry: Martynę, z którą robiłem sobie kilkunastokilometrowy trening przez zawodami, Jarka i Kamila z którymi biegłem w Biegnij Warszawo oraz Kasię i Kamila, z którymi biegliśmy Sztafetę Maratońską. Dzięki bardzo za miłe towarzystwo, wsparcie no i widzimy się w 2016 roku na trasach także!

NewBalance – buty, w których biegam na co dzień jak i na zawodach. Ten szczególny model, który jest na samym środku listy 9 zdjęć to New Balance 1980 BY, najlepsze i najwygodniejsze buty w jakich biegałem. Postaram się napisać trochę więcej o nich za kilka tygodni (Jakby co, teraz jest obniżka cen w sklepie NB i można kupić je za ok 140 zł taniej, polecam ;))

Gumy Turbo – powrót tych kultowych gum do żucia przypomniało mi dzieciństwo, także trzeba było zrobić zdjęcie 😀

najlepsze zdjęcia na Instagramie 2015

Co zrobić, żeby wygenerować sobie swoją listę zawierającą najlepsze zdjęcia na Instagramie w 2015? Sprawdźcie poniżej:

Krok 1

Najpierw trzeba wejść na stronę 2015bestnine.com i wpisać swój login z Instagrama:

najlepsze zdjęcia na Instagramie 2015

Krok 2

Następnie czekamy kilka sekund i otrzymujemy swoją listę 9 najlepszych zdjęć na Instagramie w 2015. Nic trudnego, prawda?:)

Krok 3

Ostatnim krokiem może być zapisanie naszego zdjęcia, podzielenie się nim na społecznościach (twórcy aplikacji polecają dodanie hasha #2015bestnine) lub zrobienie takiej listy dla swoich znajomych.

 

Wygenerowaliście sobie swoje najlepsze zdjęcia na Instagramie w 2015? Co w nich ciekawego znaleźliście? 🙂